Comment

(Nejen) povídání pro budoucí maminky

Zveme Vás na příjemný podvečerní workshop dne 19.11.2015 od 17:00 hod, kde si budeme (nejen) povídat o aktivním porodu, čeho se obáváme, a jak se můžeme co nejlépe připravit na tuto slavnostní chvíli.

Ukážeme si základní masážní techniky shiatsu, které zvládne každý tatínek či kamarádka. Budete je mít po ruce během těhotenství když bolí záda, ale hlavně při porodu. Techniky držení, prohmatávání, či hlazení se aplikují přes oblečení bez olejů a jsou kdykoli po ruce.

Ukážeme si také jak pracovat s akupresurou jako pomůckou k rychlejšímu porodu.

Prostě hodinka plná zábavy a rad.

Comment

Comment

Shiatsu pro těhotné a jejich partnery Květen 2014

Čtvrtek 22. května od 16hod v RC Kolibřík, Dřínovská 4606, Chomutov.

I letos připravujeme seminář pro těhotné v Rodinném Centru Kolibřík na Březenecké.

Cítíte, že máte nateklé ruce a nohy, bolí vás šíje a záda, tlačí vás v podbříšku, a v noci špatně spíte? To je jen pár těhotenských neduhů z dlouhého seznamu, se kterými se dá něco udělat.

 Ukážeme vám a hlavně vašim partnerům, jak na to. jednoduché masážní techniky přes oblečení a bez oleje. Rychlé a účinné.

Poprosila jsem jednu s účastnic, aby napsala co jí motivovalo se přihlásit:                           Chtěla jsem projít alespoň nějakou přípravou. Byla jsem s mužem na kurzu na gynekologii a moc jsem se k porodu necitila připravena. Chtěla jsem hlavně ,aby se můj chlap připravil a aby to bylo příjemné nám všem..nakonec jsme byli moc rádi, že jsme na shiatsu kurz šli a já si nemohla další návštěvy u Pavli - těhotenské masáže - vynachválit. Rodila jsem miminko koncem pánevním napřed, připravená a za 7 minut:-) během kontrakcí jsme využili dost technik, které jsme se právě na kurzu naučili. Rozhodně doporučujeme!

Shiatsu může být neocenitelná pomůcka k úlevě při porodu. Urychluje porod, protože maminka je uvolněná a tím i lépe snáší kontrakce. A hlavně je neustále při ruce a je bezpečná pro miminko i maminku.

Comment

Comment

Workshop Březen 2014

Super workshop v páteční podvečer.

Demonstrace základních technik na uvolnění zad a šíje na procvičení na doma. Společnost byla fantastická a všem se velmi dařilo. Doufám, že se budete těšit na náš další workshop a připojíte další techniky. Pokud se chcete podívat na připravované akce klikněte zde. Nebo si nás najdete na facebooku jako funqishiatsu, kde máme další foto.

Děkujeme za krásný večer.

Greg a Pavla

Comment