Čtvrtek 22. května od 16hod v RC Kolibřík, Dřínovská 4606, Chomutov.

I letos připravujeme seminář pro těhotné v Rodinném Centru Kolibřík na Březenecké.

Cítíte, že máte nateklé ruce a nohy, bolí vás šíje a záda, tlačí vás v podbříšku, a v noci špatně spíte? To je jen pár těhotenských neduhů z dlouhého seznamu, se kterými se dá něco udělat.

 Ukážeme vám a hlavně vašim partnerům, jak na to. jednoduché masážní techniky přes oblečení a bez oleje. Rychlé a účinné.

Poprosila jsem jednu s účastnic, aby napsala co jí motivovalo se přihlásit:                           Chtěla jsem projít alespoň nějakou přípravou. Byla jsem s mužem na kurzu na gynekologii a moc jsem se k porodu necitila připravena. Chtěla jsem hlavně ,aby se můj chlap připravil a aby to bylo příjemné nám všem..nakonec jsme byli moc rádi, že jsme na shiatsu kurz šli a já si nemohla další návštěvy u Pavli - těhotenské masáže - vynachválit. Rodila jsem miminko koncem pánevním napřed, připravená a za 7 minut:-) během kontrakcí jsme využili dost technik, které jsme se právě na kurzu naučili. Rozhodně doporučujeme!

Shiatsu může být neocenitelná pomůcka k úlevě při porodu. Urychluje porod, protože maminka je uvolněná a tím i lépe snáší kontrakce. A hlavně je neustále při ruce a je bezpečná pro miminko i maminku.

Comment